Chcemy podziękować wszystkim Rodzicom oraz Uczniom naszej szkoły, którzy przyczynili się do przygotowania Prezentu pod choinkę. Nasza szkoła przekazała w tym roku szkolnym 44 paczki dla dzieci z domów dziecka na Białorusi i Ukrainie.

18 listopada 2017 roku, dwoje uczniów z naszej szkoły: Zofia Garbacz oraz Maciej Zieliński wzięli udział w I Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza”. Organizatorem konferencji była Politechnika Gdańska, a tematem „Sztuczna inteligencja – nadzieje, wyzwania, perspektywy”.

Jak co roku hucznie obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. W dniu 1 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdańsku już po raz dziewiąty zorganizowano uroczystość z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym mikołajkowym konkursie fotograficznym. Dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy wspaniałych pomysłów! Lista laureatów już wkrótce:) Poniżej prezentujemy nadesłane prace:

Serdecznie zapraszamy rodziców na Koncert Świąteczny w piątek 15 grudnia o godz. 18:00 w Sali Pomocniczej. Koncert jest organizowany przez p. Dariusza Osińskiego oraz p. Joannę Hałoń.