Nauczyciele SP85 mieli przyjemność zapoznać się z greckim systemem edukacji. Młodzież tam mieszkająca oprócz niezapomnianych krajobrazów oraz przepięknego słońca boryka się również z trudnościami wynikającymi z położenia i ukształtowania terenu, chodzi tu głównie o trzęsienia ziemi powodujące zniszczenia budynków, w tym szkół do których uczęszcza.

Z radością informujemy, że w dniach 20 sierpnia 2018 roku oraz 27 sierpnia 2018 roku odbyło się posiedzenie Komisji przyznających jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych za rok szkolny 2017/2018. Poniżej prezentujemy listę naszych stypendystów. Serdecznie gratulujemy!

 

Szanowni Państwo, poniżej prezentujemy harmonogram przerw obiadowych.

Szanowni Państwo, informujemy, że najbliższe zebranie Rady Rodziców z przedstawicielami Trójek Klasowych odbędzie się 24 września 2018 o godz. 18.00 w stołówce szkolnej.

Serdecznie zapraszamy Rodziców Uczniów klas 0 - III na spotkanie z Wychowawcami, które odbędzie się w środę 19 września 2018 roku o godzinie 17.00 zgodnie z poniższym harmonogramem.

Harmonogram

 Dyrekcja szkoły, Wychowawcy i Nauczyciele