JEDNO ZDJĘCIE TO SZANSA NA 1000 KSIĄŻEK
Prosimy o głosowanie na zgłoszone przez naszą szkołę zdjęcie, które jest propozycją okładki do "Ani z Zielonego Wzgórza". Ania Kołakowska i Oliwia Richert z klasy IIID GIM są autorkami fotografii, która miałaby szansę uratować rudowłosą Anię od zamknięcia w kufrze "Stare i niemodne".

Szanowni Państwo, Wydział Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku informuje, że w dniu 24 października 2017 roku (wtorek) o godzinie 17:00 w Hali Widowiskowo Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu przy ul. Kazimierza Górskiego 1 w Gdańsku (wjazd od ul. Grunwaldzkiej, tuż przed stacją SHELL),

Szanowni Państwo, Wydział Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku informuje, że w dniu 23 października 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 17:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ulicy Tytusa Chałubińskiego 13 w Gdańsku Pan Paweł Adamowicz Prezydent Miasta Gdańska wręczy dyplomy uczniom,

Zapraszamy do rekrutacji na wyjazd do Holandii 18-24.03.2018 w ramach wymiany holendersko-polskiej uczniów oddziałów gimnazjalnych.

12 października  zapraszamy Rodziców na Uroczystość Pasowania Na Ucznia. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 16.00 w sali gimnastycznej.