W poniedziałek, 30 maja 2016 roku zawodnicy naszej szkoły wystartowali w Wojewódzkich Finałach w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zarówno chłopcy i dziewczynki zaprezentowały wysoki poziom zmagań. Drużyny nie tylko zmagały się ze swoimi przeciwnikami, ale także gorącem panującym na stadionie. Po prawie trzygodzinnych zmaganiach nasze dziewczyny uplasowały się na 6 pozycji, a chłopcy o jedno miejsce wyżej (5 miejsce).

Zakończyły się zmagania uczniów szkół podstawowych w ramach Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym klas V – VI. W poniedziałek, 23 maja 2016 roku na stadionie przy Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 w Gdańsku walczyli chłopcy, a we wtorek dziewczęta. W kategorii chłopców miano Mistrza Gdańska w tym roku przypadło naszej szkole.

Z radością informujemy, że świetlica naszej szkoły została zakwalifikowana do programu MegaMisja. W nowym roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas I – III nie będą już tęsknić za wakacjami...

Dnia 9 maja 2016 roku dzieci z klasy integracyjnej I A naszej szkoły wzięły udział w konkursie teatralnym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Gdańsku w ramach IV Wojewódzkiego Konkursu Teatralnego „Snuj się, snuj bajeczko” dla uczniów klas integracyjnych szkół podstawowych pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie klas VI naszej szkoły uzyskali bardzo wysokie wyniki sprawdzianu zewnętrznego Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej na zakończenie szkoły podstawowej. Średnie wyniki zawarto w tabeli poniżej.