Serdecznie zapraszamy na Turniej Dwójek Siatkarskich z okazji 20 – lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego "Jasieniak", który odbędzie się 24 września 2016 roku w godzinach od 10.00 do 13.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Dnia 15 września 2016 roku uczniowie klas IIC i IID wybrali się na Stadion Energa Lechia Gdańsk. Towarzyszyła im maskotka stadionowa Arenka, która zaprowadziła dzieci do szatni sportowców, strefy relaksu i salki treningowej.

Pierwsze zadanie Mega Misji zaliczone! Znamy różne źródła informacji i potrafimy szukać informacji w tych źródłach. Wiemy gdzie i przy których źródłach potrzebujemy nadzoru osób dorosłych.

Miło nam poinformować, iż we wrześniu świetlica SP - 85 rozpocznie przygodę z programem Mega Misja. Organizatorem programu jest Fundacja Orange, która działa na rzecz nowoczesnej edukacji.

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka na zajęcia terapii pedagogicznej, które posiadają aktualną opinię z PPP (ryzyko dysleksji kl. I - III lub dysleksji rozwojowej kl. IV - VI), proszę o zgłaszanie się do nauczyciela terapii pedagogicznej.