Dnia 24 czerwca 2016 roku uczniowie klas szóstych spotkali się po raz ostatni w szkolnych murach. Sala gimnastyczna została odświętnie udekorowana przez Panią Ewę Smolnik. Galę zakończenia roku szkolnego 2015/2016 poprowadził Pan Waldemar Bobkowski.

Dnia 22 czerwca 2016 roku odbył się w naszej szkole Dzień Sporu. Uczniowie klas IV rywalizowali między sobą w dwa ognie usportowione. I miejsce zajęła klasa IVe, II miejsce - IVd, III miejsce - IVa i IVc. Klasy V i VI rozgrywały mecze piłki nożnej.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy brali aktywny udział w akcji „Rowerowy Maj” za zapał i zaangażowanie. Podsumowanie wyników i uroczyste rozdanie nagród odbyło się w naszej szkole 22 czerwca 2016 roku, podczas obchodów Dnia Sportu.

Poniedziałek 20 czerwca 2016 roku był dla klasy IIIA dniem pełnym wrażeń. Nasza sala lekcyjna zamieniła się w prawdziwy teatr. Scena, dzieci - aktorzy w pięknych kostiumach (tu należą się wielkie podziękowania rodzicom), wspaniałe rekwizyty (np. karoca wykonana przez naszą szkolną panią plastyk), muzyka, no i słowo, żywe słowo.

Przyszłoroczni uczniowie klas I - V szkoły podstawowej otrzymają darmowe podręczniki z dotacji MEN we wrześniu. Należy zakupić jedynie podręcznik do religii: