Zakończono obchody "Tygodnia z logopedią", w którym wzięli udział uczniowie klas integracyjnych. Efektem ich pracy są wspaniałe plakaty i ilustracje „Językowych łamańców” zaprezentowane na holu I piętra naszej szkoły. Rozstrzygnięto również konkurs recytatorski „Języków łamanie przez wierszowanie”. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas integracyjnych. Laureatami konkursu zostali:

Dnia 27 kwietnia 2016 roku, dzieci z oddziału przedszkolnego 03 razem ze swoją panią wychowawczynią piekły pyszne kruche ciasteczka. Poniżej krótka fotorelacja z przebiegu zajęć...

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji "Rowerowy Maj". Startujemy 4 maja 2016 roku! Naklejki i książeczki na naklejki dostępne będą u wychowawcy klasy i koordynatora akcji. Uczniowie mogą zostawiać przypięte rowery przed szkołą, przy boisku i na dziedzińcu szkolnym (wjazd od ulicy Damroki).

20 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbył się finał III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Złoty Matematyk”. Uczestnicy finału mieli do rozwiązania zestaw zadań otwartych oraz zagadek logicznych, z którymi świetnie sobie poradzili. Wyrównane wyniki świadczą o wysokim poziomie wiedzy wszystkich finalistów. 

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie wspaniale zaprezentowali się w finale XII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas 0 - III "Mój ulubiony wiersz", który odbył się 27 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 83 w Gdansku. Naszą szkołę reprezentowali: