Z piątku (10 czerwca) na sobotę (11 czerwca 2016) uczniowie klasy IE spędzili noc w naszej szkole. Była to noc pełna atrakcji. Oj działo się.... . Wieczór rozpoczęliśmy grami planszowymi. Kolejną wieczorną przygodą była kolacja (pizza) oraz zabawa na szkolnym placu zabaw.

Dnia 13 czerwca 2016 roku odbyło się w naszej szkole przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka". Aktorami w spektaklu byli rodzice uczniów klasy IIF. Występ dorosłych wzbudził dużo radości i pozytywnych emocji u młodych odbiorców. Wszyscy rodzice zostali nagrodzeni przez publiczność gromkimi brawami:-)

W dniu 16 czerwca 2016 roku uczniowie klasy IIA wystawili przedstawienie teatralne pt. "Księżniczka na ziarnku grochu". Widowisko zostało przygotowane dla Rodziców Uczniów z okazji Dnia Rodziny. Dzieci zaprezentowały się znakomicie. Nad inscenizacją i scenografią czuwały Panie Wychowawczynie - Pani Ela i Pani Jola.

Państwo Golimowscy mieszkają w Kowalach. W styczniu 2016 roku młody kierowca bez prawa jazdy wjechał czołowo w ich samochód, powodując ciężki wypadek. W wypadku tym najbardziej ucierpiała pani Lilianna, która była w ciąży oraz jej półtoraroczna córka Maja.

W dniu dzisiejszym, 16 czerwca 2016 roku w klasie IIIA od rana było biało - czerwono. Wszyscy mocno trzymamy kciuki za "Polskie Orły". O godzinie 21.00 przed nami bardzo ważny i trudny mecz z Niemcami.