W dniu 25 maja 2016 roku po raz kolejny zorganizowano w naszej szkole Wiosenny Festyn Klas Integracyjnych. Pomysłodawcą oraz organizatorem imprezy był Zespół WDN ds. kształcenia integracyjnego. Uczniowie z klas integracyjnych mieli okazję do wspólnej zabawy "na sportowo i na wesoło”.

Najmłodsi podopieczni Fundacji Hospicyjnej im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku napisali nam o czym marzą. My pomogliśmy im spełnić te małe marzenia! To dzięki Wam Drodzy Uczniowie, udało nam się zebrać pieniądze, które przeznaczyliśmy na zakup upominków dla czworga dzieci - podopiecznych fundacji.

Serdecznie dziękujemy!

W poniedziałek, 30 maja 2016 roku zawodnicy naszej szkoły wystartowali w Wojewódzkich Finałach w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zarówno chłopcy i dziewczynki zaprezentowały wysoki poziom zmagań. Drużyny nie tylko zmagały się ze swoimi przeciwnikami, ale także gorącem panującym na stadionie. Po prawie trzygodzinnych zmaganiach nasze dziewczyny uplasowały się na 6 pozycji, a chłopcy o jedno miejsce wyżej (5 miejsce).

Zakończyły się zmagania uczniów szkół podstawowych w ramach Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym klas V – VI. W poniedziałek, 23 maja 2016 roku na stadionie przy Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 w Gdańsku walczyli chłopcy, a we wtorek dziewczęta. W kategorii chłopców miano Mistrza Gdańska w tym roku przypadło naszej szkole.

Z radością informujemy, że świetlica naszej szkoły została zakwalifikowana do programu MegaMisja. W nowym roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas I – III nie będą już tęsknić za wakacjami...