Miło nam poinformować, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 85 celująco zaprezentowali się na XI Ogólnopolskim Konkursie "Barwy morza". Nasza młodzież zajęła czołowe miejsca we wszystkich kategoriach części fotograficznej konkursu. Serdecznie gratulujemy laureatom!

Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły za wyróżniające efekty pracy oraz wzorową postawę ucznia otrzymali stypendium Prezydenta Miasta Gdańsk.
 
Nagrodzeni uczniowie:
 
Kinga Kinowska SP 85
Marta Jarzymowska SP 85
Agata Juchniewicz G 48
William D'Amico - Waguca G 48

Dnia 12 marca 2016 roku w godzinach od 10.00 do 14.00 serdecznie zapraszamy Rodziców z dziećmi, które rozpoczynają edukację w klasach „O” i „I” w roku szkolnym 2016/2017.

Drodzy Rodzice!

Szkoła, zaraz po domu, jest miejscem, w którym dzieci spędzają najwięcej czasu. Powołana jest do tego, by kształtować postawy prospołeczne uczniów. Wśród młodych wolontariuszy dominuje często potrzeba przeżycia przygody, poznania nowych osób, rozwijania zainteresowań. Dzieci i młodzież chcą zaistnieć w grupie, sprawdzić się w nowych zadaniach. Ten potencjał właśnie chcemy spożytkować na społecznie i wychowawczo pożyteczne cele.

Zasady rekrutacji dzieci do klas zerowych oraz pierwszych w roku szkolnym 2016/2017 znajdują się w zakładce REKRUTACJA.