J. polski:

  1. Lupińska Joanna 
  2. Kowalska Jolanta
  3. Libudzka Anna
  4. Knitter Miaria
  5. Mazan Mirosława
  6. Grudzińska - Dec Aleksandra
  7. Beling Małgorzata
  8. Gajda Ewelina
  9. Maj - Adamska Aleksandra
  10. Zielińska Magdalena
  11. Sylwia Rogalska

Matematyka:

  1. Jakubowska Joanna 
  2. Kilanowska Anna 
  3. Adamiec Agnieszka
  4. Monkiewicz Barbara
  5. Pierścionek Dorota
  6. Fisher Martyna
  7. Bobkowski Waldemar
  8. Gusmann Joanna
  9. Cybulski Grzegorz

Historia:

  1. Kiempa Marta 
  2. Pawlak Joanna
  3. Reszka Grzegorz
  4. Ewa Tumasz
  5. Anna Dominików

J. angielski:

  1. Rybicka Anna
  2. Budych Kamila
  3. Filary - Dzięgielewska Marta 
  4. Pastuszko Beata
  5. Szlaszyńska Izabela
  6. Opala Beata
  7. Cieplińska Iwona
  8. Mularski Grzegorz
  9. Pisarek Dorota
  10. Omilian Beata
  11. Łosińska Karolina
  12. Urbańska Joanna
  13. Trojanowska Anna
  14. Mazella - Trybała Justyna
  15. Gajewska - Gajek Magdalena
  16. Moroz Ewa

WOS:

  1. Reszka Grzegorz

Fizyka:

  1. Hinz Katarzyna
  2. Ostafin Joanna

Chemia:

  1. Frankowski Ryszard
  2. Uber Dorota

Biologia:

  1. Michowska Małgorzata
  2. Krupińska Beata
  3. Czerwińska - Felskowska Anna
  4. Rusin Anna

Geografia:

  1. Michalska Halina
  2. Głobińska Małgorzata
  3. Krupińska Beata

J. niemiecki:

  1. Pydynkowska Anna
  2. Steckiewicz Monika
  3. Grabowska - Chanduszko Elżbieta
  4. Zubielewicz Ewa
  5. Polaszek Agnieszka
  6. Montowska Karolina

Informatyka:

  1. Monkiewicz Barbara
  2. Białobrzewska Małgorzata
  3. Uber Dorota
  4. Borys Piotr
  5. Szwed Ewa

Religia:

  1. Skrzyńska Małgorzata
  2. Sulewski Piotr
  3. Młodzianowska Wioletta
  4. Topolski Tomasz
  5. Sieniawski Krzysztof

Etyka:

  1. Bańkiewicz Paweł
  2. Mirosława Król

Zajęcia techniczne/artystyczne/Plastyka

  1. Gończewska Judyta
  2. Osiński Dariusz
  3. Smolnik Ewa
  4. Sonia Korytowska

WDŻwR:

  1. Ernst Edyta
  2. Lichtarska Maria
  3. Małgorzata Kilian
  4. Krzemieniewska Elżbieta
  5. Rusin Anna
  6. Reszka Grzegorz

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  1. Reszka Grzegorz
  2. Paliwoda Anna

Wf/Gimnastyka korekcyjna:

  1. Lichtarska Maria
  2. Paszkowska Renata
  3. Kilian Małgorzata
  4. Drożdż Roman
  5. Bańkiewicz Paweł
  6. Wilkowska Iwona
  7. Machalski Piotr
  8. Bereszczyńska Danuta
  9. Ernst Edyta
  10. Pietryk Michał
  11. Szwed Ewa
  12. Winiarska Anita
  13. Deoniziak Dorota
  14. Zarzeczańska Magdalena
  15. Kotarska Alicja
  16. Drożdż Anna

Muzyka:

  1. Hałoń Joanna
  2. Osiński Dariusz

Przyroda:

  1. Krupińska Beata
  2. Czerwińska - Felskowska Anna
  3. Rusin Anna
  4. Głobińska Małgorzata

Doradztwo zawodowe:

  1. Benert Katarzyna