W dniu 16.10.2017 roku w poniedziałek w godzinach od 8.00 do ok. 17.00 organizowana jest z inicjatywy p. Rolanda Hau - przewodniczącego Związku Mniejszości Niemieckiej w Gdańsku oraz Szkoły wycieczka autokarowa do Bytowa dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum uczęszczających na zajęcia języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej.

W programie m.in.: Bytów, Tuchomie, Góra Lemana, zwiedzanie wioski Gotów, skansenu, ognisko, pieczenie chleba, poczęstunek: kanapki, ciasto oraz dobra zabawa.

Prosimy zainteresowanych uczniów o dostarczenie podpisanej przez rodziców zgody na wyjazd i regulaminu wycieczki do nauczycieli języka niemieckiego: p. Elżbiety Grabowskiej - Chanduszko, p. Karoliny Montowskiej, p. Moniki Steckiewicz, p. Ewy Zubielewicz najpóźniej do środy - 11.10.2017 roku.

Wycieczka jest bezpłatna.

Zbiórka w poniedziałek o 7.40 przed szkołą!

Do zobaczenia!!!