Szanowni Państwo, Wydział Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku informuje, że w dniu 23 października 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 17:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ulicy Tytusa Chałubińskiego 13 w Gdańsku Pan Paweł Adamowicz Prezydent Miasta Gdańska wręczy dyplomy uczniom,

którym przyznane zostały jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017 w kategoriach I – III (osiągnięcia naukowe) – uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz najlepszym maturzystom. Uczniom, którym zostały przyznane stypendia w kategorii IV za osiągnięcia sportowe (szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych) dyplomy zostaną wręczone w innym terminie. O dacie  i miejscu uroczystości zostaną Państwo poinformowani odrębnym pismem. Wobec powyższego proszę o powiadomienie wyróżnionych uczniów, w tym także absolwentów Państwa szkół o terminach i miejscu wręczenia dyplomów (zgodnie z wykazem stypendystów przesłanym mailowo w sierpniu i wrześniu br.).Na uroczystości mile widziana będzie obecność rodzin i przyjaciół laureatów. W związku z ograniczoną ilością miejsc parkingowych w okolicach miejsca gali bardzo prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej. Ze względu na dużą ilość uczestników bardzo prosimy o punktualne przybycie.