Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za ubiegłoroczną pomoc w przygotowaniu paczek. Wysłaliśmy ponad 100 paczek na Ukrainę oraz na Białoruś. W tym roku paczki zostaną przesłane do Rumunii, na Białoruś, Ukrainę oraz dla dzieci uchodźców.

Mamy nadzieję, że również w tym roku wspólnie przygotujemy przynajmniej po jednej paczce z każdej klasy. Dziękujemy w imieniu potrzebujących dzieci.

Koordynatorzy akcji w szkole: Beata Filińska i Dorota Pierścionek

5 KROKÓW JAK PRZYGOTOWAĆ PREZENT?

1. Weźcie pudełko po butach o wymiarach około 30/20/10cm i oklejcie je kolorowym (świątecznym) papierem – dolną i górną część oddzielnie.
  2. Zadecydujcie, dla kogo przeznaczycie prezent. Macie do wyboru dzieci w różnych przedziałach wiekowych i różnej płci.

dziewczynka

2-5 lat

6-8 lat

9-11 lat

12-15 lat

chłopiec

2-5 lat

6-8 lat

9-11 lat

12-15 lat

1. Zapełnijcie pudełko. Jeżeli chcecie, to możecie włożyć do środka list, swoje fotografie oraz podać adres.
  2. Pudełko zawiążcie gumką lub sznureczkiem – NIE ZAKLEJAJCIE!
  3. Przekażcie paczkę wychowawcy klasy lub opiekunowi Samorządu Uczniowskiego do dnia 16 listopada 2017r.

Jeśli możecie, to dołączcie 10zł na pokrycie kosztów transportu paczki.

UWAGA! Paczka powinna zawierać tylko nowe rzeczy.

Co może być prezentem?

ü       artykuły higieniczne,

ü       artykuły szkolne,

ü       zabawki,

ü       odzież, słodycze fabrycznie pakowane (termin ważności do 1 kwietnia 2018)

Co nie może być prezentem?

ü       artykuły intensywnie pachnące,

ü       artykuły łatwo psujące się i wrażliwe na ciepło,

ü       artykuły spożywcze inne niż słodycze,

ü       leki i witaminy, zabawki i publikacje o charakterze militarnym.