11 listopada 2017r. w SP nr 85 odbył się XVIII Rodzinny Osiedlowy Turniej Dwójek Siatkarskich o Puchar Rady Dzielnicy Jasień. Zawody otworzyła przewodnicząca Rady Dzielnicy Jasień pani Magda Nowicka. W zawodach startowały pary: rodzic + dziecko ( osoba dorosła i dziecko).

Nie było ograniczeń wiekowych. W turnieju mogły brać udział inne pary np. rodzeństwo. Pary nieregulaminowe, po zakończeniu eliminacji bez względu na wynik mogły grać tylko o dalsze miejsca. Równolegle toczyły się dwa turnieje. Jeden dla rodziców i dzieci ze szkół podstawowych oraz drugi dla rodziców i dzieci starszych. W kategorii szkół podstawowych wystartowały 24 drużyny. W kategorii starszaków w zawodach wzięło udział 12 zespołów. Walka była bardzo zacięta i wyczerpująca.  Graliśmy 6 godzin. Najmłodszy uczestniczką turnieju była Tosia Kłosowska uczennica klasy drugiej. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkową koszulkę. Najlepsi uhonorowani zostali medalami, pucharami i nagrodami rzeczowymi.

SZKOŁY PODSTAWOWE:

1 miejsce: Karol i Arek Kuśmider,
2 miejsce: Marek i Piotruś Wieruszewscy,
3 miejsce: Krzysztof i Michał Daczko,
4 miejsce: Piotr i Piotr Gurdziński,
5 miejsce: Martyna i Piotr Bruździak,
6 miejsce: Wiktor i Mirek Aszyk,  
7 miejsce: Szymon i Paweł Marciniak,
8 miejsce: Ania i Marcin Sawiccy,
9 miejsce: Oskar Stawski i Marcin Miloch,
10 miejsce:  Piotrek i Marek Wieruszewscy
11 miejsce: Jakub Rzepczyński i Magda Mąsior,  
12 miejsce: Paweł i Krzysztof Smolnik,
13 miejsce: Hania i Błażej Kujawscy,
14 miejsce:  Jakub i Radek Opalińscy,
15 miejsce: Tymon i Grzegorz Nowak,
16 miejsce:  Kacper i Adam Wielewiccy,
17 miejsce:  Borys  i Wojtek Szemiel,
18 miejsce:  Daria i Iza Ropella,
19 miejsce:  Ania i Michał Dąbrowscy,
20 miejsce: Tosia i Janek Kłosowscy,
21 miejsce:  Rafał i Artur Boruccy,
22 miejsce: Jakub Ostafin, Krzyś Hebel,
23miejsce: Eliza Iljin i Nina Szadziewicz,
24miejsce: Asia i Magda Kruszyńskie.

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE:

1 miejsce: Jędrek i Szymon Migas,
2 miejsce: Wojtek i Waldek Hinz,
3 miejsce: Łukasz Nowicki i Kacper Materek,
4 miejsce: Mateusz i Mariusz Kuśnierczuk,
5 miejsce: Jakub Jarocki i  Nikodem Szczeciński z tatą,
6 miejsce: Michał i Agnieszka Gajewscy,
7 miejsce: Kuba Ścisk i Rafał Kąkol,
8 miejsce: Adrian Musiał i Radek Migowski,
9 miejsce: Ala Wąs Nataniel Fierek,
10 miejsce: Jakub Markul, Iwo Steć,
11 miejsce: Paula Kuźmicz i Gosia Budźko,
12 miejsce:  Kasia Stawska i Agnieszka Ścisk.