7 i 9 listopada uczniowie klas: IVD i IVF wyjechali do Pruszcza Gdańskiego, aby wziąć udział w warsztatach plastycznych i grze miejskiej. Zajęcia były świetnie zorganizowane i sprawiły dzieciom wielką frajdę. Gra miejska przeniosła uczniów w bardzo odlegle czasy i była związana z bursztynowym szlakiem.

Trzeba było strzelać z łuku, zdobyć dukaty, znaleźć bursztyny i rozszyfrować wiadomość, a wszystko po to, żeby dostać się bezpiecznie do grodu, gdzie na wszystkich czekały nagrody. Zajęcia plastyczne także były bardzo atrakcyjne. Uczniowie mieli do dyspozycji pracownię rzeźbiarską, modli wykonać z filcu etui na telefon lub torebkę, a także zrobić piękne bransoletki dinozaury z drewna. Wszystkie samodzielnie wykonane rzeczy dzieci zabrały  do domów. Na zakończenie spotkania  poczęstowano nas słodkim deserem – PYCHOTA! Mamy nadzieję, że  za rok znowu tam pojedziemy. Polecamy wszystkim to miejsce i zajęcia.