20 listopada 2017 roku klasa V D uczestniczyła wycieczce pod hasłem ”Jak pracują nasi Rodzice? ” W jednym z budynków Cube Office Park na Jasieniu powitała nas Mama Franka.

Najpierw uczniowie zobaczyli pomieszczenie konferencyjne. Pani Kasia opowiedziała, do czego służą poszczególne urządzenia. Uczniowie przeprowadzili wywiad z Mamą Franka. Mogli obejrzeć Open Space- tzn. otwartą przestrzeń biurową. Następnie dzieci zobaczyły, na czym polega pracaPani Kasi, jak wygląda stanowisko pracy. Z tarasu budynku uczniowie podziwiali  piękny widok na cały Jasień i sąsiednie osiedla. Potem klasa odpoczywała w pokoju relaksacyjnym. Mama Franka przygotowała dla każdego ucznia niespodzianki. Wycieczka do kompleksu biurowo- usługowego Cube Office Parku była ciekawa i pouczająca.  Okazało się, że niektórzy uczniowie już dziś marzą o tym, aby w przyszłości pracować w biurze.