Rada Rodziców w porozumieniu z Samorządem Uczniowskim organizuje konkurs dla klasy, która najliczniej i najciekawiej się przebierze. Zasady organizacji szkolnej zabawy Mikołajkowej:

- w konkursie biorą udział oddziały klasowe,

- warunkiem udziału w konkursie jest zabawne, świąteczne przebranie się i przesłanie - w dniach od 6.XII do 8.XII - wyjątkowego zdjęcia klasy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. fotografia może być wykonana na terenie szkoły jak i poza nim, np. podczas klasowej wycieczki,

- fotografię wykonuje i przesyła wychowawca lub osoba wyznaczona przez wychowawcę,

- jury wyróżni okolicznościowymi voucherami, trzy oddziały klasowe. Voucher będzie upoważniał Wychowawcę do spieniężenia w sekretariacie szkoły, a wygrana kwota być wykorzystana na wspólne, klasowe wyjście, organizację dyskoteki, spotkania świątecznego, czy inną imprezę klasową,

- dodatkowo dwie klasy zostaną wyróżnione dniem bez kartkówki, prac domowych i odpytywania, a jedna klasa nagrodami rzeczowymi  kolorowankami z serii Harry Potter. Wszystkie klasy biorące udział w konkursie otrzymają dyplomy, ze wskazaniem do wpisania aktywności do dziennika elektronicznego,

- wyniki konkursu ogłosimy we wtorek, 12.XII.2017r.,