W czwartek w nocy siatkarze i siatkarki z  naszej szkoły wyruszyli do Niemiec na Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki Junior Cup 2017.

Po drodze zabraliśmy zespół Wilki Chwaszczyno. W piątek rano przyjechaliśmy do Tropical Island. Na wyspie spędziliśmy cały dzień korzystając z atrakcji tego miejsca. Wieczorem wyruszyliśmy do Angermunde. W sobotę rano rozpoczął się turniej. Graliśmy systemem portugalskim co było sporym wyzwaniem dla naszych zawodników. Kolejną nowością było, że dziewczęta rywalizowały z chłopcami.W kategorii U 14 najlepsze okazały się zespoły z Niemiec. Nasi chłopcy: Karol Kuśmider, Wiktor Sowański, Bartek Szulc, Adam Golak i Ryś Sałata zajęli VII miejsce. Dziewczęta w składzie: Patrycja Ostafin, Zosia Binduga, Pola Joszczak, Gosia Więcko i Paulinka Bobkowska zajęły miejsce IX w zawodach w kategorii młodszej U12 najlepsze okazały się drużyny z Polski. Nasz zespół w składzie: Szymon Marciniak, Tymek Sowański i Piotruś Wieruszewski zajęli III miejsce w turnieju. Nasze najmłodsze zawodniczki: Tosia Szmurło, Martynka Bruździak i Maja Miotk zajęły VI miejsce. W niedzielę o godzinie 14 nastąpiło zakończenie zawodów. Zawodnicy i zawodniczki otrzymali pamiątkowe koszulki i zdjęcia.