Dnia 10 marca 2018 roku od 10.00 do 14.00 odbędzie się Dzień Otwarty naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi, które rozpoczynają edukację w oddziałach przedszkolnych i w klasach I w roku szkolnym 2018/2019.

 Oferujemy rzetelną informację na temat:

  • funkcjonowania naszej szkoły – sale lekcyjne przystosowane do zajęć w oddziałach przedszkolnych, świetlica, biblioteka, stołówka, sala gimnastyczna i korekcyjna, pracownia komputerowa, boisko i nowoczesny plac zabaw,
  • zajęć w klasach zerowych, edukacji wczesnoszkolnej oraz świetlicy,
  • pracy w klasach integracyjnych,
  • pomocy specjalistów: pedagoga, psychologa, rewalidatora, terapeuty, logopedy i pielęgniarki,
  • bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych.

Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz niespodzianki.

Przyjdź! Zobacz! Zostań z nami!

PLAKAT