Dnia 24 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole XII Konkurs Karaoke. Wystąpiło 11 wykonawców z klas 4,5,6,7 i gimnazjum. W wykonaniu młodych wokalistów usłyszeliśmy piosenki między innymi takich wykonawców jak: Margaret, Marta Gałuszewska, Edyta Górniak, Bovska, Mrozu, Ed Sheeran, Sam Smith i The Cranberries.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniały występ! Gratulujemy Wam i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w następnym roku szkolnym. Poniżej prezentujemy listę laureatów i fotorelację z tegorocznego konkursu. 

Pierwsze miejsca:

Zuzia Olchowy z klasy VE

Julia Czarnul z klasy III Gimnazjum

Drugie miejsca:

Maja Przychodzka z klasy IVF

Nina Czykin z klasy VIIF

Trzecie miejsca:

Nadia Baran z klasy VIB

Julia Szura z klasy IVA

Martyna Wiśniewska z klasy VIIE

Wyróżnienia: Danusia Załęska z klasy VIIF oraz Oliwier Starczewski z klasy VB.