21 kwietnia 2018r, w Pozytywnej Szkole Podstawowej odbyły się finały Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców. Rodzice naszej szkoły od października do kwietnia systematycznie rozgrywali pojedynki z rodzicami innych szkół. W tegorocznej edycji Amatorskiej Ligi startowało 28 zespołów. Zadanie nie było łatwe, mecze bardzo zacięte.

Niektórzy bohaterowie nie dokończyli rozgrywek z powodu kontuzji na boisku: pani Małgorzata Sałata i pan Krzysztof Zając. Jednak pomimo okrojonego składu udało im się dotrzeć do finału. W meczu o I miejsce Kojoty (SP 85) walczyły z Dystryktem 12 (SP 12). Tym razem nie udało się wygrać. Przegraliśmy 3:0. Nasz zespół zagrzewali do boju liczni kibice a wśród nich pani dyrektor Barbara Gwizdała i pani wice dyrektor Elżbieta Czyżewska.  Gratulujemy naszym Kojotom: Krzysztofowi Jakubiszakowi, Krzysztofowi Smolnik,  Karolowi Rytlewskiemu, Małgorzacie Sałata, Krzysztofowi Sałata, Magdzie Urbańskiej, Marcinowi Sawickiemu, Małgorzacie Bruździak, Piotrowi Bruździak Markowi Żuk, Karolowi Szabuniewicz, Monice Rodek, Krzysztofowi Zającowi i A. Zając.

Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i życzymy sukcesów w następnym sezonie.