27 kwietnia 2018 r. w ramach realizacji edukacyjnego projektu dotyczącego twórczości pisarki Astrid Lindgren, odbyło się w naszej szkole przedstawienie pt. "Nasza szkoła kocha Astrid!", połączone z wystawą prac plastycznych dzieci oraz prezentacją twórczości pisarki.

W przedstawieniu wystąpili uczniowie klasy 0 D, którzy wcielając się w bohaterów książek szwedzkiej autorki zaprosili nas do wyjątkowego świata- świata dziecięcego Astrid Lindgren.

Swoją obecnością w tym wydarzeniu zaszczycili nas zaproszeni goście: Pani Dyrektor Barbara Gwizdała wraz z Panią Wicedyrektor Elżbietą Czyżewską, Rodzice uczniów, którzy występowali w przedstawieniu oraz uczniowie z klas młodszych z Wychowawcami.

Wielkie gratulacje dla młodych artystów, którzy wspaniale wcielili się w swoje role aktorskie, co wywołało dumę i uśmiech na twarzach Rodziców. Składamy serdeczne podziękowania za włączenie się do projektu Pani Annie Sroczyńskiej, jak również dziękujemy za zaangażowanie i pomoc Rodzicom oraz Pani Beacie Przeorskiej.

Zapraszam do obejrzenia fotorealcji.

           Koordynator projektu Monika Bagińska i współorganizatorka projektu Justyna Mazella Trybała