Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 1-3 SP nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko–Pomorskiego do udziału w VII edycji konkursu, którego tegoroczny tytuł brzmi: „Witaminy i owoce są potrzebne by mieć moce”

• Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności i zdolności dzieci oraz poszerzanie ich wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania, propagowanie zdrowego stylu życia oraz zwiększenie świadomości zdrowotnejZainteresowanych uczniów zapraszamy do zapisów do15.05.2018 r. w świetlicy szkolnej (sala 3.02) kontakt: p. Dorota Lipniewicz, p. Anna Paliwoda

•Przedmiotem konkursu jest nagranie wspólnego krótkiego filmu promującego zdrowy tryb życia i promocja programu dotyczącego dostaw owoców i warzyw w szkole. Tematem przewodnim jest hasło: „Witaminy i owoce są potrzebne by mieć moce”

•Organizatorem konkursu jest firma „Salvit-Prima” dostarczająca świeże warzywa i owoce