Zapraszamy uczniów przyszłorocznych klas 3 Gimnazjum oraz 8 Szkoły Podstawowej do uczestnictwa w wymianie międzyszkolnej z Holandią. Wymiana organizowana jest już po raz trzeci ze szkołą Niftarlake College, Pauwenkamp 151, 3607 Maarssen, Holandia.

Polska Holandia2019

Informacje dotyczące wymiany:

Wyjazd do Holandii 17-22 Marzec 2019
    Przyjazd uczniów holenderskich do Polski 12-17 Maj 2019

- Uczniowie mieszkają u rodzin goszczących natomiast nauczyciele u nauczycieli holenderskich
- Rodziny goszczące polskich uczniów pokrywają koszty pobytu w Holandii (wyżywienie, transport na miejscu, bilety wstępu do atrakcji)
- Rodziny goszczące holenderskich uczniów pokrywają koszty pobytu w Polsce (wyżywienie, transport na miejscu, bilety wstępu do atrakcji. Koszt w roku szkolnym 2017/2018 wyniósł 665zł za parę- polski uczeń+holenderski gość. Plan pobytu zostanie ułożony przy współpracy z rodzicami polskich uczniów)

Polskie rodziny pokrywają koszt transportu grupy polskiej do Holandii (samolot+autokar z lotniska. Koszt w roku szkolnym 2017/2018 wyniósł 759 zł Wizzair lot w dwie strony)

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety internetowej dostępnej tutaj —> https://goo.gl/forms/k1FgmPVlC8H9G2aI3

Zapraszamy!!! :)
Zespół ds. kontaktów międzynarodowych
Iwona Cieplińska, Kamila Budych, Piotr Machalski

Email kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wymiana PL Holandia