18.06.2018 r. /poniedziałek/ odbędzie się w naszej szkole Dzień Patrona. Zapraszamy uczniów i rodziców do zapoznania się z programem uroczystości oraz uczestnictwa w tym wydarzeniu.

PROGRAM

10.00 - Uroczyste otwarcie (sala gimnastyczna)- dla uczniów szkoły podstawowej klas IV-VII oraz gimnazjum:

- prezentacje poświęcone patronom szkół: Lechowi Bądkowskiemu i Zrzeszeniu Kaszubsko-Pomorskiemu

- wspólne odśpiewanie „Abecadła kaszubskiego”

- zapoznanie uczniów z programem obchodów Dnia Patrona

Ok. 10.30 - Zajęcia warsztatowe odbywające się na terenie szkoły oraz sportowe na boisku i w sali gimnastycznej:

- zajęcia sportowe w charakterze festynu dla uczniów kl. IV – VII szkoły podstawowej i gimnazjum pod opieką wychowawców (boisko szkolne)

- warsztaty plastyczne z wykorzystaniem motywów ludowych dla uczniów gimnazjum (korytarz na I piętrze przy pokoju nauczycielskim w części gimnazjum)

• 11.45 – 12.45 II grupa

- warsztaty taneczne „Kaszubska zumba” dla uczniów kl. VII szkoły podstawowej oraz gimnazjum (sala pomocnicza z lustrami)

• 11.45 – 12.45 II grupa

- warsztaty literackie dla uczniów gimnazjum (s. 3.20)