Na dobry początek wakacji mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem informacją, że nasza szkoła została nagrodzona w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Z NIEMIECKIM W DROGĘ" - "ERLEBNISREISE MIT DEUTSCH". Był to projekt realizowany przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett.

Do tego sukcesu przyczynili się uczniowie, którzy indywidualnie i w zespołach przygotowali prace na konkurs:

1. Oskar Bednarczyk V D
2. Bogdan Punko V D
3. Paweł Gusmann VI A
4. Szymon Małys 2 Eg
5. Jakub Żóralski 2 Eg
6. Adrian Wikarjak 2 Eg
7. Natalia Kamińska 2 Eg
8. Amelia Maćkiewicz 2 Fg
9. Agata Fenska-Rompa 3 Fg
10. Małgorzata Budźko 3 Fg
11. Damian Holk 3 Fg
12. Weronika Zaborowska 3 Fg

W nagrodę uczestnicy i ich szkoły otrzymają Box Erlebnisreise – pakiet z materiałami dydaktycznymi, zawierający m.in. gry językowe, grafiki, plakaty oraz karty pracy wraz z pomysłami na ich wykorzystanie do nauki i promocji języka niemieckiego, a wszystko połączone będzie tematyką podróży i zamknięte w jednym pudełku.

Oficjalna strona z wynikami konkursu: https://www.goethe.de

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego!


Koordynator konkursu: Ewa Zubielewicz