W dniu 17.06.2018 odbył się na naszych obiektach sportowych II rodzinny turniej piłki nożnej. W zawodach wzięło udział 18 zespołów w których skład wchodzili rodzic + dziecko. Pomimo ciepłej pogody rywalizacja wśród drużyn była niesamowita. Każdy mecz był dopingowany przez duże grono kibiców. Atmosfera była gorąca, a zawodnicy dali z siebie maksimum swoich umiejętności.

A oto najlepsi z najlepszych:
W grupie młodszej:
I miejsce – rodzina Góreckich, II miejsce – rodzina Bałaban,  III miejsce – rodzina Skibickich

W grupie starszej:
I miejsce – rodzina Subota,  II miejsce – rodzina Drożdż, III miejsce rodzina Szala

Turniej zorganizowany był przy współpracy Rady Dzielnicy Jasień, Szkoły Podstawowej nr 85 w Gdańsku oraz Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu Lech. Szczególne podziękowania dla Pana Pawła Bańkiewicza i Romana Drożdża za organizację całego turnieju.