2018/2019

KLASY MŁODSZE:

  1. 0a Miłosława Glebko/Emilia Ledzińska
  2. 0b Natalia Jasińska
  3. Ia Agnieszka Polaczyk/Dorota Dobrzycka
  4. Ib Aleksndra Żulewska
  5. Ic Irena Deska
  6. Id Lucyna Plichta
  7. Ie Elżbieta Krzemieniewska
  8. If  Małgorzata Stankiewicz
  9. Ig Katarzyna Kreft – Szumilas
  10. Ih Elżbieta Stasiewicz
  11. IIa Iwona Sielicka/Karolina Kiedrowska
  12. IIb Emilia Krawczyńska
  13. IIc Elżbieta Turska
  14. IId Ewa Próchnicka
  15. IIe Anna Lange
  16. IIIa Ewa Kamola/Ada Wrzesińska
  17. IIIb Beata Raniowska
  18. IIIc Aneta Kołakowska
  19. IIId Ewa Wierzbowska
  20. IIIe Alicja Smaga

KLASY STARSZE:

  1. IV A Ewa Tumasz/Mirosława Król
  2. IV B Barbara Monkiewicz 
  3. IV C Beata Pastuszko 
  4. IV D Agnieszka Adamiec 
  5. IV E Karolina Łosińska 
  6. IVF  Magdalena Zielińska 
  7. IV G Aleksandra Maj - Adamska 
  8. IV H Anna Rybicka
  9. V A Ewelina Gajda/Jolanta Stańczyk 
  10. V B Małgorzata Kilian 
  11. V C Joanna Pawlak 
  12. V D Małgorzata  Głobińska 
  13. V E Grzegorz Reszka 
  14. VF Halina Michalska 
  15. VG Kamila Budych 
  16. VI A Mirosława Mazan/Aleksandra Dankowska 
  17. VI B Joanna Hałoń 
  18. VI C Waldemar Bobkowski 
  19. VI D Małgorzata Beling 
  20. VI E Magdalena Zarzeczańska 
  21. VII A Dobromira Brzezińska 
  22. VII B Grzegorz Mularski 
  23. VII C Beata Opala 
  24. VII D Aleksandra Grudzińska - Dec 
  25. VII E Anna Pydynkowska 
  26. VIII A  Anna Rusin/Beata Górka 
  27. VIII B Małgorzata Michowska 
  28. VIII C Dorota Pierścionek 
  29. VIII D Katarzyna Hinz 
  30. VIII E Beata Krupińska 
  31. VIII F Iwona Cieplińska 
  32. III A Gim Dorota Uber/M.Nowiak 
  33. III B Gim Izabela Szlaszyńska/K.Benert 
  34. III C Gim Agnieszka Polaszek 
  35. III D Gim Marta Kiempa 
  36. III E Gim Joanna Lupińska 
  37. III F Gim Anna Libudzka
  38. III G Gim Jolanta Kowalska
  39. III H Gim Joanna Jakubowska

 

Oa – Miłosława Glebko , Emilia Ledzińska

0b – Natalia Jasińska

Ia – Agnieszka Polaczyk , Dorota Dobrzycka

Ib -  Aleksndra Żulewska

Ic – Irena Deska

Id – Lucyna Plichta

Ie – Elżbieta Krzemieniewska

If -  Małgorzata Stankiewicz

Ig – Katarzyna Kreft – Szumilas

Ih – Elżbieta Stasiewicz

Iia – Iwona Sielicka , Karolina Kiedrowska

Iib – Emilia Krawczyńska

Iic – Elżbieta Turska

Iid – Ewa Próchnicka

Iie – Anna Lange

Iiia – Ewa Kamola , Ada Wrzesińska

Iiib – Beata Raniowska

Iiic – Aneta Kołakowska

Iiid – Ewa Wierzbowska

Iiie – Alicja Smaga