JEDNO ZDJĘCIE TO SZANSA NA 1000 KSIĄŻEK
Prosimy o głosowanie na zgłoszone przez naszą szkołę zdjęcie, które jest propozycją okładki do "Ani z Zielonego Wzgórza". Ania Kołakowska i Oliwia Richert z klasy IIID GIM są autorkami fotografii, która miałaby szansę uratować rudowłosą Anię od zamknięcia w kufrze "Stare i niemodne".

Drodzy Uczniowie, zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego w roku szkolnym 2017/2018. Poniżej przedstawiamy lektury konkursowe zaproponowane na wrzesień.

Dnia 4 września 2017 roku (poniedziałek) w godzinach od 17.00 do 19.00 odbędzie się przekazanie podręczników dla uczniów klas IV - VII oraz uczniów klas II i III oddziałów gimnazjalnych.

Przypominamy, że we wrześniu 2017 r. wszyscy uczniowie szkoły podstawowej oraz drugiej i trzeciej klasy gimnazjum otrzymają nieodpłatnie podręczniki, ćwiczenia i materiały edukacyjne finansowane z budżetu państwa.