Dnia 24 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole XII Konkurs Karaoke. Wystąpiło 11 wykonawców z klas 4,5,6,7 i gimnazjum. W wykonaniu młodych wokalistów usłyszeliśmy piosenki między innymi takich wykonawców jak: Margaret, Marta Gałuszewska, Edyta Górniak, Bovska, Mrozu, Ed Sheeran, Sam Smith i The Cranberries.

Informujemy, że od dnia 07.05.2018 roku osoby, które nie będą posiadały karty obiadowej nie otrzymają posiłku. Przypominamy, że osoby z kartami obiadowymi mają obowiązek okazywania swojej karty przed wydaniem posiłku.

W sobotę, 21 kwietnia nasza szkoła stała się ośrodkiem miejskiej akcji „Wielkie Sprzątanie Gdańska – Południe”, którą zorganizował Urząd Miejski, Zakład Utylizacji i Rada Dzielnicy Jasień.

Podpisane 14 lutego 2017roku, przez Minister Edukacji Narodowej, nowe rozporządzenie w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej zakłada, że od września 2017 nauka elementów programowania będzie odbywać się od I klasy szkoły podstawowej, a o jedną trzecią, z 210 do 280, zwiększy się liczba godzin informatyki od IV klasy.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie, w związku z informacją, która pojawiła się w mediach na temat wszawicy występującej w szkołach na terenie całej Polski, zwracam się do Państwa z prośbą o systematyczne kontrolowanie skóry głowy i włosów swojego dziecka.

Pielęgniarka szkolna