Dnia 22 czerwca 2018 roku dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie klas I – VII oraz oddziałów gimnazjalnych spotkali się po raz ostatni w tym roku w odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018.

W dniu 17.06.2018 odbył się na naszych obiektach sportowych II rodzinny turniej piłki nożnej. W zawodach wzięło udział 18 zespołów w których skład wchodzili rodzic + dziecko. Pomimo ciepłej pogody rywalizacja wśród drużyn była niesamowita. Każdy mecz był dopingowany przez duże grono kibiców. Atmosfera była gorąca, a zawodnicy dali z siebie maksimum swoich umiejętności.

Na dobry początek wakacji mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem informacją, że nasza szkoła została nagrodzona w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Z NIEMIECKIM W DROGĘ" - "ERLEBNISREISE MIT DEUTSCH". Był to projekt realizowany przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett.