Dzisiejszy finał międzyszkolnego konkursu "WWW LECH BĄDKOWSKI" to wyraz koncepcji realizowanej przez Szkołę Podstawową nr 85. Sprowadza się ona do łączenia idei i praktyki, dzięki czemu nasi uczniowie zawsze widzą siebie w działaniu i praktykują dobre wzorce. Cieszymy się, że dzięki randze konkursu Lech Bądkowski został odkryty przez dzieci i młodzież z innych gdańskich szkół. My wiemy, że jest On najlepszą inspiracją do tego, by "brać się w garść" i nie ustawać w pracy nad sobą i dla innych.

Przypominamy, że w dniach 5, 6, 7 marca 2018 roku (rekolekcje) obiady w stołówce szkolnej nie będą wydawane.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, przypominamy, że w okresie rekolekcji, tj. 5, 6 i 7 marca 2018 roku w szkole nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczne. Czynna będzie natomiast świetlica szkolna dla klas młodszych w godzinach od 7.00 do 17.00.

Uprzejmie prosimy o udostepnianie na facebooku naszego fanpage'a. Prowadzimy wraz z dziewczynami z drużyny akcję na PolakPotrafi. Ta akcja pomoże nam w sfinansowaniu wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Zagrzebiu. Jeżeli nie uzbieramy całej kwoty, to wpłacona kwota wróci na konto darczyńców. Zapraszamy na nasz fanpage!

Weronika z 2Bg